Renkler ve zevkler tartışılır!

Marka veya ürününüz için en doğru, güzel, stratejik tasarım ne ise onu uygularız. İşimizi ve markanızı şansa bırakmayız. Göze ve akla güzel gelen herkese göre güzeldir. Bu tartışılmaz. “Logoyu biraz büyütelim, bu rengi değiştirelim, bu yazı sanki iyi durmamış, biraz daha yukarı alsak” demenizi saygıyla karşılıyoruz. Evet renkler ve zevkler tartışılır dedik. Fakat unutmamak gerekir ki; reklamın iyisi de, kötüsü de olur . Kötü olmasın diyorsanı,; işi uzmanlara bırakın.

Sizin markanız konuşulsun!

Her işletmenin ortak isteği. Kim istemez ki? Tabii ki yolu var. Ne kadar fazla görünürlük o kadar ses getirir. Sosyal medya, açık hava reklamlar, dergi ilanları, kataloglar, sunum dosyaları, etkinlikler, dijital pazarlama ve daha bir çoğu. Alışılmışın dışında tasarımlar yaparak, rakiplerinizin bile sizi konuşmasını sağlarız. Sadece ne kadar konuşulmak istiyorsunuz onu söyleyin yeter.

Kurumsal kimlik markanızın ruhudur.

Kurumsal kimlik; bir markanın ruhudur. Kıyafetidir. Prestijidir. İlk akılda kalıcı görüntüsüdür. Bu yüzden de önemlidir. Hedef kitlenize ve sektörünüze göre, firmanıza en uygun ve yaratıcı tasarımı yaparak markanızı oluştururuz. Kurumsal kimlik logo çizmek değildir. Kurumsal Kimlik bir markanın her şeyidir.

Bazen birkaç gün süren işler neden bu kadar pahalı?

Fikirler değerlidir. Değerli fikirler, değerli insanlar tarafından yaratılır. Değerli insanları bulmak, yetiştirmek, onlara rahat edecekleri bir ortam sağlamak kolay değildir. Ucuz hiç değildir.

Marka kimliklerini veya logo tasarımlarını, birkaç günde yapabilmek için uzun yıllar harcanır. Uzun yıllarda edinilen yaratıcı düşünme, pratik çalışma ve tecrübeler birleşerek iş tamamlanır. Yani işin doğrusu; tasarım bedelleri kısa zamanların değil, uzun yılların bedelleridir.

Türkiye’de her gün 42 milyon kişi video izliyor.

Firmanızı sosyal medyada insanlara gösterebilceğiniz en iyi yol tanıtım filmleridir. Gelişen teknolojik ortamlarda artık basılı medya ve içerikler gerekli ilgiyi görmüyor. İnsanların algısını size kaydırmak için en etkili yol; tanıtım filmi çekimi sonrasında ortaya çıkan eseri izletmek ve paylaşmak olacaktır. Bir tanıtım filminin kaliteli ve özgün olması başarısına doğrudan etki eder.

Prodüksiyon sürecinin ne kadar kaliteli olduğu doğrudan markanın ya da firmanın imajına etki etmektedir. Bu yüzden firmalar kurumsal tanıtım filmi projelerini profesyonel şekilde yapmak zorundadırlar. Firmaların kendi tanıtımlarını kaliteli yapmaları hedef kitleleri açısından büyük önem taşımaktadır.

Tuğça Yılmaz | ADWORKS olarak alanlarında uzman ekibimiz ve geniş ekipman parkurumuz ile video prodüksiyon ihtiyaçlarının tamamına yönelik çözümler üretiyoruz. Çağın en etkili iletişim aracı olan video ile ilgili yaratıcı hizmetler sunuyoruz!

Tanıtım Filmi     |     Reklam Filmi     |     Belgesel     |     Montaj & Kurgu     |     Röportaj     |     Seslendirme

Online videolar; Müşteri güvenini %57 Akılda kalıcılığı %70 Satın almayı %85 Site trafiğini %157 Anlaşılabilirliği %74 Arttırıyor!

İnterneti kullanmayan kaldı mı? Hayır.

Web tasarımı hizmetinin temelinde markayı tanımak yatar. Tuğça Yılmaz | ADWORKS olarak; müşterilerimize en sağlıklı biçimde ulaşmak için yerinde ziyaretler yaparak, web tasarımı ve yazılım projeleri öncesi analiz aşamasını gerçekleştirmeyi esas alıyoruz. Kurulduğumuz günden beri sadece mutlu müşteri, mutlu marka denkleminin sağlanması, memnuniyetin çift taraflı olması yönünde çalışmalar yapmaya odaklandık.

Sürekli yenilenme ve sürekli bir adım önde olma çabası, hem şirketinizin prestijinin sağlam olmasını sağlayacak, hem de işleyişinize inovasyon ve enerji getirecektir. İnteraktif ve dijital işlere mutlaka daha fazla önem vermelisiniz. Unutmayın, artık tüm insanlar dijital ortamlarda.

Milyarlarca insan sosyal medyada. Ya sizin markanız?

Reklama çok para harcamak değil, doğru şekilde harcamak önemlidir. Gün geçtikçe teknoloji ilerlemekte. Alıştıklarımız değişmekte. Akıllı telefonların olmadığı zamanı hatırlayın. Veya internetin yaygın olmadığı dönemleri. Evet eski yöntemler sonuç verir ama yeni trendlerin yanında hiç şansları yok. Artık dijital dünya devrindeyiz. Satışları arttırmak, markanızı patlatmak ve cirolarınızı uçurmanın en önemli yollarından biri dijital ortamlar ve sosyal medyalar.

İnsanlar bilgisayar ve telefon başında o kadar çok vakit geçiriyor ki, çok az kişi dergideki ilanınızı veya radyodaki spotunuzun farkına varabilir.
Bilgisayarla çok ilgili olmayan kesimler içinse hala bir numaralı mecra; TV ve açık hava reklamları. Yani reklamınız için en fazla uğraş gerektireni, en pahalısı ve tabii ki en akılda kalıcısı.

Öncelikle pazar payının, marka ya da ürününüzün hedef kitlesinin, etkili olabilecek en uygun mecranın bulunması gerekir. Bu stratejik planlamaların hepsini en iyi şekilde yapıyoruz. Daha sonra, iş yaratıcılığa ve hedef kitleyi etkilemeye kalıyor. Yani ne olursa olsun markanızı uçurmadan ve insanlar onun hakkında yeterince konuşmadan bırakmıyoruz. Unutmayın, en iyi marka; en çok konuşulandır.