AJANS PROFİLİ

Tuğça Yılmaz Creative Media Agency olarak, 2005 yılından bu yana çalıştığımız markalara değer katarak akılda kalıcı işler yapıyoruz. Sektörünün öncüsü birçok kurum ve kuruluş için iletişim ve reklam stratejileri geliştiren tam hizmet reklam ajansıyız.

Sadece iyi bildiğimiz işi yapıyoruz. Amacımız akılda kalıcı, fark yaratan büyük fikirler. Yazıyoruz, çiziyoruz, tasarlıyoruz, beyin fırtınası yapıp markanıza en uygun stratejide uzlaşıyoruz. Parmaklarımız en iyiyi üretmek için çalışıyor. İşimize ticari bir obje olarak değil, bir yaşam tarzı olarak bakıyoruz. Tasarımcı olunmaz, tasarımcı doğulur diye boşuna dememişler.

Her marka bizim için önemli. Sermayemiz müşterilerimiz. Onlar büyüdükçe, biz de büyüyoruz. Öğrendiklerimizi, tecrübelerimizi, yeteneklerimizi her marka ve her proje için özenle uyguluyoruz. Çünkü fikirlerin önemini biliyoruz. Birlikte çalışmak dileğiyle.

Markanızı klişelerden kurtarmaya gelen bir reklam ajansı.
Reklam; yapmış olmak için yapılmaz. Reklamın iyisi, kötüsü olur!

TUĞÇA YILMAZ KİMDİR?

1985 yılında İstanbul’da doğdu. Yaratıcı işlere olan hayranlığı ve reklam sektörüne olan merakından dolayı, Dokuz Eylül Üniversitesi’nde Grafik Tasarım alanında eğitim gördü.

2000’li yılların başında, ilk ajans deneyimini Levent Özdemir İletişim ve Reklam Hizmetleri şirketiyle yaşadı. Daha sonra, İş Bankası, Hedef Direct, Compeople, TBWA, Rumeli Reklam, Zehir Ajans, Reklamistan gibi şirketlerde görev aldı.

Social Media Training, Stratejik Yönetim ve İşletme Politikası, Liderlik ve Yöneticilik, Fotoğrafçılık ve Video, Adobe Certified Expert gibi bir çok alanda yetkinlik eğitimlerini tamamlayıp uzmanlık sertifikalarını aldıktan sonra kendi ajansını kurmaya karar verdi.

Tam hizmet reklam ajansı olarak hizmet veren TY Medya firmasını modernize ederek, Tuğça Yılmaz Creative Media Agency isimli ajansa çevirdi. Halen burada yaratıcı yönetmen ve ajans başkanı olarak görev yapmaktadır.

Tuğça Yılmaz; sektöre bir yenilik getirerek, reklam sektörüyle ilgili merak edilenleri ve tecrübelerini “Storytelling” çerçevesinde reklam severlere aktarmaktadır.

tugcayilmaz

İletişim: info@tugcayilmaz.com