Ajans Profili


Markanızı klişelerden kurtarmaya gelen bir reklam ajansı.

Tuğça Yılmaz | ADWORKS olarak, 2005 yılından bu yana çalıştığımız markalara değer katarak akılda kalıcı işler yapıyoruz. Sektörünün öncüsü birçok kurum ve kuruluş için iletişim ve reklam stratejileri geliştiren tam hizmet reklam ajansıyız.

Sadece iyi bildiğimiz işi yapıyoruz. Amacımız akılda kalıcı, fark yaratan büyük fikirler. Yazıyoruz, çiziyoruz, tasarlıyoruz, beyin fırtınası yapıp markanıza en uygun stratejide uzlaşıyoruz. Parmaklarımız en iyiyi üretmek için çalışıyor. İşimize ticari bir obje olarak değil, bir yaşam tarzı olarak bakıyoruz. Tasarımcı olunmaz, tasarımcı doğulur diye boşuna dememişler.

Her marka bizim için önemli. Sermayemiz müşterilerimiz. Onlar büyüdükçe, biz de büyüyoruz. Öğrendiklerimizi, tecrübelerimizi, yeteneklerimizi her marka ve her proje için özenle uyguluyoruz. Çünkü fikirlerin önemini biliyoruz. Birlikte çalışmak dileğiyle.

Reklam; yapmış olmak için yapılmaz. Reklamın iyisi, kötüsü olur!

Tuğça Yılmaz Kimdir?


1985 yılında İstanbul’da doğdu. İstanbul Üniversitesi, Elektrik & Elektronik ve İletişim bölümünün ardından, Anadolu Üniversitesi, İşletme bölümü okudu. Daha sonra, yaratıcı işlere olan hayranlığı ve reklam sektörüne olan merakından dolayı, Dokuz Eylül Üniversitesi Grafik Tasarım alanında eğitim gördü.

2000’li yılların başında, ilk ajans deneyimini Levent Özdemir İletişim ve Reklam Hizmetleri şirketiyle yaşadı. Daha sonra İş Bankası, Garanti Bankası, Hedef Direct, Compeople, New Turkey, TBWA şirketlerinde tasarımcı olarak görev aldı.

Social Media Training, Stratejik Yönetim ve İşletme Politikası, Liderlik ve Yöneticilik, Fotoğrafçılık ve Video, Adobe Certified Expert gibi bir çok alanda yetkinlik eğitimlerini tamamlayıp uzmanlık sertifikalarını aldıktan sonra kendi ajansını kurmaya karar verdi.

Rumeli Reklam, Zehir Ajans, Reklamistan, Ty Medya şirketlerinde ise ajans başkanı olarak görev aldı. Şu anda Tuğça Yılmaz | ADWORKS şirketinde ajans başkanı olarak görev yapmaktadır.

Tuğça Yılmaz; sektöre bir yenilik getirerek, reklam ve pazarlama ile ilgili merak edilenleri ve tecrübelerini reklam severlere aktarmaktadır.