Ajans Profili


Tuğça Yılmaz | ADWORKS olarak, 2005 yılından bu yana çalıştığımız markalara değer katarak akılda kalıcı işler yapıyoruz. Sektörünün öncüsü birçok kurum ve kuruluş için iletişim ve reklam stratejileri geliştiren tam hizmet reklam ajansıyız.

Sadece iyi bildiğimiz işi yapıyoruz. Amacımız akılda kalıcı, fark yaratan büyük fikirler. Yazıyoruz, çiziyoruz, tasarlıyoruz, beyin fırtınası yapıp markanıza en uygun stratejide uzlaşıyoruz. Parmaklarımız en iyiyi üretmek için çalışıyor. İşimize ticari bir obje olarak değil, bir yaşam tarzı olarak bakıyoruz. Tasarımcı olunmaz, tasarımcı doğulur diye boşuna dememişler.

Her marka bizim için önemli. Sermayemiz müşterilerimiz. Onlar büyüdükçe, biz de büyüyoruz. Öğrendiklerimizi, tecrübelerimizi, yeteneklerimizi her marka ve her proje için özenle uyguluyoruz. Çünkü fikirlerin önemini biliyoruz. Birlikte çalışmak dileğiyle.

Reklam; yapmış olmak için yapılmaz. Reklamın iyisi, kötüsü olur!

Tuğça Yılmaz Kimdir?


1985 yılında İstanbul’da doğdu. İstanbul Üniversitesi Elektrik & Elektronik ve İletişim bölümünü bitirdi. Yaratıcı işlere olan hayranlığı ve reklam sektörüne olan merakından dolayı, Dokuz Eylül Üniversitesi Grafik Tasarım alanında eğitim gördü. Anadolu Üniversitesi’nde, İşletme Fakültesi okudu.

2000’li yılların başında, ilk ajans deneyimini Levent Özdemir İletişim ve Reklam Hizmetleri şirketiyle yaşadı. Daha sonra İş Bankası, Garanti Bankası, Hedef Direct, Compeople, Rumeli Reklam, Artline, New Turkey, TBWA şirketlerinde tasarımcı olarak görev aldı.

Stratejik Yönetim ve İşletme Politikası, Liderlik ve Yöneticilik, Kurumsal İletişim,  Girişimcilik Dünyası, Fotoğrafçılık ve Video Teknikleri, Metin Yazarlığı, Sosyal Medya Yönetimi, Post-Production Training, Google Partner, Adobe Expert uzmanlık eğitim ve sertifikalarını aldıktan sonra kendi ajansını kurmaya karar verdi.

Zehir Ajans, Reklamistan, Ty Medya şirketlerinde ajans başkanı olarak görev aldı. Şu an Tuğça Yılmaz | ADWORKS şirketinde ajans başkanı olarak görev yapmaktadır. Yaratıcılığı bir hayat biçimi olarak benimseyen Tuğça Yılmaz, 15 yılı aşkın süredir reklam sektöründe faaliyet göstermektedir.

Tuğça Yılmaz sektöre bir yenilik getirerek, reklam ve pazarlama ile ilgili merak edilenleri ve tecrübelerini reklam severlere aktarmaktadır.